O nas

Nikt z nas nie lubi hałasu w samochodzie. A to właśnie uciążliwy hałas, niepokojące wibracje i często spadek mocy silnika, są objawami uszkodzenia układu wydechowego. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest to element samochodu i jak bardzo wpływa na komfort kierowcy i pasażerów.

Układy wydechowe to jeden z filarów naszej działalności. Dzięki własnej hurtowni, na stanie posiadamy kompletne układy, tłumiki, końcówki tłumików i złącza elastyczne praktycznie do samochodów każdej marki. W ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju niezbędne akcesoria montażowe, takie jak pierścienie, obejmy, uszczelki czy wieszaki. Lista referencji dostępnych od ręki obejmuje kilkanaście tysięcy pozycji. Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów.

Klientom dokonującym zakupu układów wydechowych w naszym serwisie zapewniamy profesjonalne doradztwo i montaż. Zawsze informujemy o stwierdzonych uszkodzeniach i przedstawiamy kosztorys niezbędnych napraw. Podzespoły zdemontowane z samochodu są przechowywane aż do wizyty Klienta, który może je zabrać, lub pozostawić bezpłatnie do utylizacji. Wszystkie usługi wykonane w naszym serwisie, objęte są gwarancją.

Dzięki współpracy z producentami z całej Europy nie ma dla nas rzeczy nie możliwych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Łatwy dojazd! Tarnów. Do Huty 19,