NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH.

OFERUJEMY ELEMENTY UKŁADU WYDECHOWEGO ZE STALI NIERDZEWNEJ. KONFIGURACJA I BUDOWA UKŁADU WYDECHOWEGO O JAKIM MARZYŁEŚ LUB MARZYŁAŚ TO DLA NAS NIE PROBLEM.

JAKOŚĆ, TRWAŁOŚĆ ZADOWOLENIE WIĘCEJ INFORMACJI

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY USŁUGĘ REGENERACJI. POLEGA NA WYMIANIE ZUŻYTEGO WKŁADU NA FABRYCZNIE NOWY. PAMIĘTAJ - KATALIZATORA NIE MOŻEMY WYCZYŚCIĆ !!! WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW 

DORADZAMY, WYMIENIAMY, REGENERUJEMY

Przypominamy o usłudze która proponujemy naszym klientom jaką jest regeneracja katalizatora. PAMIĘTAJ KATALIZATORA NIE DA SIĘ WYCZYŚCIĆ!

należy wymienić zużyty rdzeń na nowy! Jeżeli masz problem z Katalizatorem możesz do nas zadzwonić, a my jako profesjonalna firma pomożemy naprawić usterkę.

 

Zapraszamy do kontaktu!

NOWOŚĆ !

RENOMOWANY PRODUCENT TŁUMIKÓW BUZZER Z KTÓRYM WSPÓŁPRACUJEMY OD LAT WPROWADZA NA RYNEK STRUMIENICE SPORTOWE ZE STALI NIERDZEWNEJ, CO GWARANTUJE NAM NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ WYKONANIA. W NASZEJ OFERCIE JESTEŚMY W STANIE WSZYSTKO DOBRAĆ DO UKŁADU WYDECHOWEGO W CELACH MODYFIKACJI ( KATALIZATORY SPORTOWE, STAL NIERDZEWNA WYSOKIEJ JAKOŚCI, TŁUMIKI POD ZAMÓWIENIE.

MOŻEMY RÓWNIEŻ ZAPROPONOWAĆ ZAPROJEKTOWANIE ORAZ MONTAŻ SPORTOWEGO UKŁĄDU WYDECHOWEGO Z KWASÓWKI - ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 695-553-308

 

Znajdź swój tłumik, rurę  - zadzwoń do nas, a my sprawdzimy dostępność !

Zadzwoń teraz:  695 553 308

W naszej ofercie szeroki wybór końcówek ozdobnych oraz tłumików sportowych uniwersalnych firmy Buzzer! Największy wybór w Tarnowie!

*Promocja trwa do wyczerpania zapasów

Hurtownia czynna w godzinach :

Poniedziałek - Piątek

8:00-16:00 

Sobota - nieczynne